Iskra Golczewo pokonała Osadnika Myślibórz 1:0 po bramce Konrada Prawuckiego. Kibice zebrani na miejscowym stadionie do 83. minuty czekali na rozstrzygnięcie spotkania.

W pierwszej połowie oba zespoły nie stworzyły wielu sytuacji do objęcia prowadzenia. Przeważnie kończyły się one niecelnym strzałem nad bramką, bądź podaniem futbolówki do golkipera rywali.

W drugiej połowie gospodarze chcieli bardzo szybko objąć prowadzenie. Kwapiszewski kilka razy ratował swój zespół przed stratą bramki. Zmiany dokonane przez Łukasza Cebulskiego wniosły ożywienie w szeregach Iskry.

Bramka dająca trzy punkty gospodarzom zdobyta została w 83. minucie. W zamieszaniu w polu karnym Osadnika najlepiej zachował się Konrad Prawucki, który sprytnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i golczewianie odnieśli bardzo ważne zwycięstwo.

W następnej kolejce Iskra zmierzy się z liderem Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Zorzą Dobrzany. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 16 września o 16:00 na stadionie w Golczewie.

1:0 – Prawucki 83′

ISKRA: Kowalski K. II- Mruk, Olenyuk (75′ Trepkowski W.), Prawucki, Biernacki
(75′ Trepkowski Sz.), Żywulski, Kowalski K. I (C), Pryshnivskyy (55′ Piotrowski M.), Łazarz, Krzywicki, Cebulski (69′ Piotrowski K.)

OSADNIK: Kwapiszewski – Kowalczyk, Rybak, Pikosz, Dudek, Paszkiewicz, Górny, Małowiecki (C), Okuniewski, Plackowski, Wekwerth