Sierpień w Dziwnowie jak zwykle będzie stał pod znakiem dobrej muzyki, obecności sportowców, którzy na stałe wpisali się na karty historii wydarzeń sportowych oraz pięknych kobiet. Na scenie zobaczymy m.in. Zespół IRA oraz Patrycję Markowską, jednak zanim to się stanie jury będzie wybierać Miss Festiwalu. Może nią zostać każda z Was, wystarczy zgłosić się do castingu!

Od 18 lat do Dziwnowa przyjeżdżają największe gwiazdy polskiego sportu, a miasteczko jest letnią, sportową stolicą Polski. W ciągu 18 lat w Alei Gwiazd Sportu odsłonięto ponad 100 replik medali. Dodatkowo odlane z mosiądzu medale są kilkakrotnie powiększone, więc można zobaczyć każdy szczegół. Przy każdym z nich widnieje podpis zdobywcy. W tym roku pojawią się kolejne trofea sportowe. Jednocześnie Festiwal Gwiazd w Dziwnowie to nie tylko sportowcy odsłaniający repliki swoich medali, ale też spora grupa sportowców zaprzyjaźnionych z Dziwnowem.

Już 13 sierpnia w Dziwnowie podczas Festiwalu Gwiazd Sportu na scenie zobaczymy występ Patrycji Markowskiej oraz Zespołu IRA. Oprócz tego, będzie to okazja do tego, aby zostać Miss Festiwalu. Aby tak się stało należy wziąć udział w castingu. Zgłoszenia do udziału w castingu-prosimy wysłać na adres mailowy: eliteclubmonaco@gmail.com, kontakt Violetta Geyer +48 660 230 620

Do udziału zaprasza się Panie w wieku 18-30 lat.