III bieg X edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej odbył się w dniu  Międzynarodowego Dnia Sportu. Trasa wyznaczona została na pętli Dziwnów- Międzywodzie – Dziwnów i liczyła około 6,37 km. Rywalizację  wygrał Artur Kruszewski (Gostyń) z czasem 26.16.

Drugi finiszował Robert Derda (Świnoujście) – 26.59, trzeci Marcin Zych (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) – 27.41.  Najszybszą kobietą została Dorota Kowalska (KB Kamień Pom.) – 30.36, która finiszowała przed Joanną Plesińską (Goleniów)-32.36 i najmłodszą uczestniczką, która do tej pory stanęła na podium Valerią Ostrowską (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) -33.07. Valeria jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Dziwnowie i ma niespełna 13 lat. W konkurencji nordic walking najszybszy był Jarosław Chadaś (Goleniów)- 45.56 przed Andrzejem Karolakiem (Trzebiatów) – 49.38 , na trzecim miejscu zawody ukończył Jerzy Loba (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) – 1.00.33. Najszybszą „kijkarką” została Dorota Baryła (KS „Wyspa Wolin) -49.28, która na mecie wyprzedziła Irenę Wolf (KB Kamień Pom.)- 51.13 i Joanną Jastrząb (Międzywodzie) – 1.00.23. Zawody ukończyło 42 zawodników. Impreza jest finansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Dziwnowie i Programu „Społecznik na lata 2022-2024”  #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik, Społecznik, #KARR. Relacja z zawodów na fb DLB.