Miło na poinformować, że nasz sztab organizuje po raz pierwszy Bieg „Policz się z cukrzycą”. Dochód ze sprzedaży pakietów startowych przekazany będzie na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Każdy, kto chce wziąć udział w zabawie proszony jest o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest pod linkiem lub w siedzibie MOSIR. Zgłoszenia należy składać w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wolińskiej 9. Na zgłoszenia czekamy do 12 stycznia 2019r. Po tym terminie, jeżeli limit miejsc nie zostanie wyczerpany, dodatkowe zgłoszenia będą przyjmowane w biurze zawodów na godzinę przed  startem.

Bieg rozpocznie się w niedzielę – 13 stycznia 2019 r. o godz. 11:00.  Start i meta biegu przy Parkingu Leśnym, położonym po lewej stronie drogi (102) z Dziwnówka do Łukęcina

W Biegu WOŚP mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, niezależnie od wieku i kondycji sportowej. Uczestnicy mogą biec, ale też iść z psem, z kijkami do Nordic Walking czy spacerować. Długość trasy:ok. 5 km. Wpisowe w dniu Wielkiego Finału WOŚP to 30zł.