Pomimo wszelkich przeciwności losu, pandemii czy toczącej się wojnie, w Pobierowie (gm. Rewal) trwa budowa największego w tej części Europy hotelu. Jego otwarcie podzielono na etapy, a pierwsza część ma być dostępna dla gości już w czerwcu 2022 roku. Kolejne skrzydło hotelu ma zostać oddane do użytku rok później. Dzięki uprzejmości Pana Roberta Skraburskiego zapraszamy naszych Czytelników na spacer wnętrzami giganta!

Przy samym hotelu oraz pod nim pomieści się 1000 aut. Taką ilością miejsc parkingowych dysponuje gigant. Oprócz tego na zewnątrz widać już morze nasadzeń, 100 – metrowy basen, strefy SPA, beach bar, miejsce do siatkówki plażowej oraz wiele innych atrakcji!

Wejście główne z kolumnami niczym w starożytnym Egipcie. Wyposażone w komorę powietrzną prowadzi nas do recepcji głównej hotelu. Będzie tam obsługiwanych jednocześnie kilkanaście osób. Wszystko w podświetlanych granitach. Tuż po wejściu w oczy rzuca się olbrzymie patio, miejsce na sklep oraz kawiarnia, która pomimo braku ostatecznego wykończenia robi ogromne wrażenie. W holu jest także miejsce na fortepian oraz gigantyczne akwarium, które ma być największe na całym wybrzeżu! Na końcu holu głównego można odnaleźć przyszłą siłownię oraz restaurację „czerwoną” i „zieloną”.

16 wind na terenie hotelu, strefy basenowe oraz SPA. Obiekt dysponuje sześcioma swoimi niezależnymi ujęciami wody, posiada 16 wind, strefy basenowe oraz SPA, siłownie, zjeżdżalnie, tzw. cebulę, strefy jacuzzi, grotę solną, tężnie, miejsca dla dzieci czy tzw. „dziką rzekę”. Obiekt wykonany z niezliczonej ilości betonu będzie miało swój wewnętrzny wzmacniacz sygnału, który kosztuje bagatela ponad milion złotych!

« z 25 »

Także wejście na piętro robi niesamowite wrażenie, jak wszystko w obiekcie! Marmurowa klatka schodowa, z wzorami niczym z ogromnych egipskich obiektów kończy się wejściem do restauracji „czerwonej”. Jak mówi Robert Skraburski, będzie to największy tego typu obiekt na wybrzeżu. Trwają już w niej prace wykończeniowe, a sama restauracja jest tak duża, że została podzielona ze względów bezpieczeństwa!

Ciekawostką jest kuchnia zlokalizowana przy restauracji. Na miejscu są już potężne kombajny do zmywania naczyń i piece. Możemy w niej znaleźć największy w Polsce okap otoczony chłodniami i magazynami.

Wszędzie trwają prace wykończeniowe. Na samym szczycie znajduje się największa sala konferencyjna na wybrzeżu. Obiekt docelowo zatrudni około 500 osób. Bardzo dziękujemy Panu Robertowi Skarburskiemu, za gościnność, profesjonalizm oraz możliwość pokazania obiektu naszym Czytelnikom!