Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek, kilkanaście minut po godzinie 13:00, na drodze wojewódzkiej nr 102 w pobliżu Kołczewa (gm. Wolin). Samochód osobowy marki honda wypadł z drogi i uderzył w drzewo.
W pojeździe podróżowały dwie kobiety, które odniosły lekkie obrażenia. Na miejsce natychmiast zadysponowano wszystkie służby ratunkowe – strażaków ochotników z Kołczewa, jednostkę PSP z Międzyzdrojów, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.
Siła uderzenia była na tyle duża, że auto zostało poważnie uszkodzone. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili pomocy uczestniczkom wypadku do czasu przybycia ratowników medycznych.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hondą straciła panowanie nad pojazdem na mokrej nawierzchni, w wyniku czego samochód zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.
5 komentarzy
staly forumowicz mówi:
paź 6, 2025
o godzinie 16:28
To w wypadku ucestniczyly dwa pojazdy? Samochod osobowy, z Polski i ,,auto”, z Niemiec?
Anonim mówi:
paź 6, 2025
o godzinie 15:52
Mogły szybciej jechać,a napewno by dojechały .Deszcze, silny wiatr to trzeba czymać się przepisów.No ale jak się mozczku nie posiada za grosz ,to tak bywa.
Anonim mówi:
paź 6, 2025
o godzinie 15:44
Tak, drzewa są winne, a nie nadmierna prędkość….
Mariusz mówi:
paź 6, 2025
o godzinie 14:10
Ach te drzewa wychodzą na drogę
Anonim mówi:
paź 6, 2025
o godzinie 15:51
Mogły szybciej jechać,a napewno by dojechały .Deszcze, silny wiatr to trzeba czymać się przepisów.No ale jak się mozczku nie posiada za grosz ,to tak bywa.