Najsłynniejsi polscy pisarze wracają do Międzyzdrojów! W lipcu i sierpniu w każdy piątek w ogródku* hotelu Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje odbędzie się spotkanie autorskie z jednym z topowych autorów. 20 sierpnia do Międzyzdrojów przyjedzie Przemysław Corso, który opowie o tym, jak się pisze książki dla dzieci i scenariusze do teledysków, co kolekcjonuje i o inspiracji do swojej najnowszej powieści „Serca swego chłód”, która jest o „miłości, stracie i odpowiedzialności, a mordercy to tylko pretekst”. Będzie też czas na pytania i autografy.

Jeżeli jesteś fanem Lary Gessler albo po prostu chcesz się poznać tajniki showbiznesu – zapraszamy na spotkanie „Gwiazdy Bestsellerów”. Wstęp jest bezpłatny. Oznacz, że weźmiesz udział w tym wydarzeniu, a potem podziel się swoimi wrażeniami. W razie deszczu, spotkanie zostanie przeniesione do sali konferencyjnej Columbus.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje

20.08.2021 14:00 – 16:00

Więcej informacji: angelina.kurban@viennahouse.com 

Przemek Corso – jak sam o sobie pisze – jest „konferansjerem, felietonistą, autorem powieści przygodowych o złodzieju i awanturniku, Robercie Karczu (…), głosem radiowym, autorem bajek dla dzieci i scenarzystą… a prywatnie miłośnikiem filmów, kolekcjonerem, gadułą, a przy dłuższym poznaniu strasznym nudziarzem. Z wykształcenia niedoszły nauczyciel języka angielskiego. Szczęśliwy mąż i ojciec, a także właściciel szkockiego teriera o imieniu BRK.” 

Cykl spotkań „Gwiazdy Bestsellerów” będzie się odbywał w każdy piątek w lipcu i sierpniu 2021 r., w godzinach 14:00 – 16:00. To już przedostatnie spotkanie z cyklu. W przyszłym tygodniu: Tomasz Raczek. Rozmowy poprowadzi Alicja Myśliwiec.

Cykl spotkań „Gwiazdy Bestsellerów” odbywa się w każdy piątek w lipcu i sierpniu 2021 r., w godzinach 14:00 – 16:00 w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. Rozmowy prowadzi Alicja Myśliwiec. To już przedostatnie spotkanie z cyklu. W kolejnym tygodniu: Tomasz Raczek. Pozostałe spotkania z cyklu w innych wydarzeniach na profilu Facebook Vienna House:  https://www.facebook.com/vienna.house.stories/events/