Najsłynniejsi polscy pisarze wracają do Międzyzdrojów! W lipcu i sierpniu w każdy piątek w ogródku* hotelu Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje odbędzie się spotkanie autorskie z jednym z topowych autorów. 6 sierpnia do Miedzyzdrojów przyjedzie Jakub Żulczyk, który opowie o swoim ostatnim thrillerze „Informacja zwrotna”, o tym, jak się łączy pracę dziennikarza, pisarza i scenarzysty. Będzie też czas na pytania i autografy.

Jeżeli jesteś fanem Jakuba Żulczyka albo po prostu chcesz się poznać tajniki pisarskiego warsztatu – zapraszamy na spotkanie „Gwiazdy Bestsellerów”. Wstęp jest bezpłatny. Oznacz, że weźmiesz udział w tym wydarzeniu, a potem podziel się swoimi wrażeniami. W razie deszczu, spotkanie zostanie przeniesione do sali konferencyjnej Columbus.

Jakub Żulczyk jest polskim pisarzem, scenarzystą i dziennikarzem. Z Moniką Powalisz napisał scenariusz do serialu „Belfer”. Na podstawie jego książki „Ślepnąc od świateł” powstał serial telewizyjny, do którego wraz z Krzysztofem Skoniecznym napisał scenariusz. Pisał m.in. do „Machiny”, „Dziennika”, „Wprost”, współpracował z TVP2 i Radiem Roxy. 

Cykl spotkań „Gwiazdy Bestsellerów” odbywa się w każdy piątek w godzinach 14:00 – 16:00 w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. Rozmowy prowadzi Alicja Myśliwiec. Wśród następnych gości będą m.in. Lara Gessler, Przemysław Corso i Tomasz Raczek. Pozostałe spotkania z cyklu w innych wydarzeniach na profilu Facebook Vienna House: https://www.facebook.com/vienna.house.stories/events/