Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w dniu 16 grudnia 2018 r. w Hali sportowej przy SP 1 w Międzyzdrojach został rozegrany Gwiazdkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorami turnieju byli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach oraz KS Fala Międzyzdroje. W turnieju wystąpiło dziesięć drużyn z Międzyzdrojów, Świnoujścia, Wolina, Przybiernowa i Szczecina. Jednym z punktów regulaminu było niezbędne posiadanie przynajmniej jednej grającej kobiety w składzie. W niespełna cztery godziny na trzech boiskach zostały rozegrane 22 pojedynki. W finale zespół Flor and Friends zmierzył się z Poltramp Yard. Był to pojedynek doświadczonych graczy z dobrze wyszkoloną technicznie młodzieżą. Ostatecznie finał wygrała drużyna Flor and Friends 3:1. W składzie zwycięzców zagrali: Marta Pawłowska, Michał Romaszkin, Kamil Rychlik, Wojciech Ożarowski, Arkadiusz Kacperski, Michał Antol, Arkadiusz Sztoban. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Krzywice pokonując w bezpośrednim pojedynku PSG Świnoujście 3:2. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik Flor and Friends Arkadiusz Sztoban. Najlepszą zawodniczką została Marta Pawłowska z Flor and Friends. Skromne wyróżnienie otrzymał również najstarszy zawodnik turnieju, którym został Marek Welc z PSG Świnoujście.