Po trzech ligowych porażkach z drużynami z końca tabeli, podopieczni Szymona Smerdla nareszcie odbijają się od dna! Dwa gole Kamila Kacperka wystarczyły, aby piłkarze znajdujący się na 13. pozycji w tabeli sięgnęli po komplet punktów.

Przed rozpoczęciem ligowego starcia, remis słabo grającego Gryfa ze znajdującą się w czołówce tabeli Kluczevią Stargard byłby wynikiem, który z pewnością każdy z Kamienia Pomorskiego chciałby wziąć w ciemno. Ku zaskoczeniu kibiców, w 12. minucie wynik spotkania na 1:0 dla Gryfa otworzył Kamil Kacperek. Ten sam zawodnik w 80. minucie dołożył drugą bramkę dając Gryfowi pewne zwycięstwo.

1:0 – 12′ – Kamil Kacperek
2:0 – 80′ – Kamil Kacperek

Gryf Kamień Pomorski: 12. Ireneusz Benedyczak – 2. Szymon Smerdel, 3. Kamil Kacperek, 5. Paweł Wanagiel, 6. Adrian Chodorowski, 7. Damian Karczmarski, 14. Kamil Bogusz, 16. Mikołaj Karbowiak, 13. Kacper Wittbrodt, 4. Adrian Wanagiel, 8. Kornel Pflantz

pozostali: 1. Filip Daroszewski – 18. Norbert Kłoda, 19. Kacper Pęcak, 11. Mateusz Wróbel, 20. Bartłomiej Szczęsny, 15. Sebastian Dańczak