Gryf Kamień Pomorski ma już nowego trenera oraz prezesa. Podczas dzisiejszego (14.07) walnego zgromadzenia dotychczasowy Dawid Roszak, który pełnił obowiązki prezesa po rezygnacji Adriana Majewskiego został wybrany na nowego szefa klubu. Klub ma także nowego trenera, został nim Karol Purczyński pochodzący ze Stargardu.

Trener Karol Purczyński w ostatnim sezonie odpowiedzialny był za wyniki drużyny U- 19 Błękitnych Stargard która pod jego wodzą w ostatnich trzech latach dwukrotnie wygrała Ligę Wojewódzką Juniorów dzięki czemu wywalczyła przepustkę do gry w Lidze Makroregionalnej. Podczas swojej wieloletniej pracy w Błękitnych trener Purczyński pełnił również funkcje asystenta drugiego zespołu, koordynował prace klubowej Akademi, a wielu jego podopiecznych zasiliło pierwszy zespół Błękitnych Stargard oraz stanowiło o sile rezerw Stargardzkiego klubu.

Dawid Roszak przez ostatnie miesiące pełnił obowiązki prezesa klubu. Stało się tak po rezygnacji z funkcji Adriana Majewskiego. Od nowego sezonu, klub który po spadku będzie walczył w klasie okręgowej uzyskał certyfikację Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej do rozgrywania spotkań na boisku trawiastym.