Piłkarze oraz członkowie Zarządu Gryfa zapraszają wszystkich Mieszkańców oraz gości, na sobotni mecz IV ligi województwa zachodniopomorskiego. Drużyna z Kamienia Pomorskiego zmierzy się z Błękitnymi II Stargard jednak nie to będzie najważniejsze. W przerwie spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka środków dla małego Wojtka z Golczewa.

Wspólnie z zawodnikami i działaczami podjęliśmy decyzję o tym, że nie możemy stać obojętnie. Dlatego też w trakcie sobotniego spotkania, będzie można m.in. skosztować grochówki, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie chorego Mieszkańca Golczewa – mówi prezes Adrian Majewski.

Przypomnijmy także w sobotę na placu za Zespołem Szkół Publicznych w Golczewie odbędzie się wydarzenie, podczas którego będą zbierane środki dla Wojtka. Czteromiesięczny Mieszkaniec Golczewa potrzebuje naszego wsparcia. Chłopiec urodził się bez gałek ocznych i czeka go długie leczenie oraz rehabilitacja. Koszty medyczne są bardzo wysokie, dlatego trzeba pomóc rodzinie Wojtka by mógł się rozwijać i lepiej żyć.