Przed nami IV runda ZZPN Pucharu Polski. Tym razem podopieczni trenera Purczyńskiego wybiorą się do Łobza, gdzie o awans powalczą z miejscowym Światowidem.

Gospodarze tego pojedynku, na co dzień występują w czwartej grupie Zachodniopomorskiej Klasy Okręgowej, gdzie po pięciu rozegranych kolejkach plasują się na ósmym miejscu. W poprzedniej kolejce, drużyna prowadzona przez Józefa Andrzejewskiego zapewniła swoim kibicom istny rollercoaster. Światowid w meczu z Lechem Czaplinek przegrywał już 0:2, by ostatecznie odrobić straty i pokonać rywala 3:2.

W nieco spokojniejszy sposób swoje trzy punkty w ostatniej kolejce wywalczył zespół „Gryfa” Kamień Pomorski. Dwa trafienia Dawida Roszaka i jedno Gracjana Grońskiego pozwoliło wywieźć z Łożnicy rezultat 1: 3, dzięki czemu niebiesko-biało-czerwoni mogli dopisać ważne punkty do swojego ligowego konta.

W miniony weekend oba zespoły wróciły na zwycięską ścieżkę i na pewno każda z drużyn będzie chciała pozostać na niej jak najdłużej, dlatego środowe starcie zapowiada się bardzo emocjonująco. Pierwszy gwizdek o godzinie 17 na stadionie w Łobzie.