Mieszkańcy Golczewa i okolic będą mieli wyjątkową okazję poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 9 grudnia.

Wydarzenie to jest otwarte dla sołtysów, organizacji pozarządowych oraz wszystkich chętnych rzemieślników i wystawców, którzy pragną podzielić się swoimi rękodziełami i świątecznymi towarami.

Jarmark zostanie zorganizowany na parkingu przy Zespole Szkół Publicznych przy ulicy Szkolnej 2 w Golczewie. To wydarzenie stanowi doskonałą okazję do nabycia unikatowych prezentów, ozdób świątecznych oraz smakowania lokalnych przysmaków, a wszystko to w otoczeniu świątecznej muzyki i dekoracji, które z pewnością wprowadzą uczestników w radosny nastrój oczekiwania na Boże Narodzenie.

Organizatorzy zapewniają, że jarmark będzie miejscem pełnym radości i tradycji, gdzie lokalna społeczność może się spotkać, wymieniać doświadczenia i celebrować nadchodzące Święta. Zgłoszenia od wystawców będą przyjmowane do 1 grudnia bieżącego roku. Wszelkie pytania i formularze zgłoszeniowe można kierować do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie pod numerem telefonu 512 786 445