Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rozpoczął realizację II części projektu w ramach, którego będziemy realizować inicjatywy lokalne naszych mieszkańców. 

Inicjatywa lokalna proponowana przez grupę nieformalną pn. „Działamy dla Wspólnego Dobra”, którego głównym celem jest zmobilizowanie uczestników konkursu do dbania o własny ogród, taras, balkon co wpłynie również na poprawę wizerunku naszej okolicy, spędzenie wspólnego czasu, zintegrowanie się z innymi mieszkańcami Gminy Golczewo podczas warsztatów florystycznych, które odbędą się we wrześniu br. w Ronicy. 

Ogłasza konkurs dla mieszkańców Gminy Golczewo pn. „ Kwiatowe Cuda Wianki” na najpiękniejszy taras, balkon i przedogródek.

Prześlij od 2 do 5 zdjęć aranżacji własnego przedogródka, balkonu lub tarasu na adres mailowy : gokis@golczewo.pl z dopiskiem „Kwiatowe Cuda Wianki”, na zgłoszenia i przesłanie zdjęć czekamy do 6 września. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 10 września br. W Ronicy podczas zajęć florystycznych.

Regulamin konkursu: https://docs.google.com/…/1lsRtq0a80r_X9u-zY…/edit…

Formularz zgłoszenia: https://docs.google.com/…/1QOi0bYj2erJe4KzZr4r9…/edit…

Wszystkie inicjatywy będą koordynowane i wspierane w ramach projektu pn. „ Działamy dla Wspólnego Dobra” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.