Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie serdecznie zaprasza do udział w drugim etapie projektu „Działamy i jesteśmy EKO!”. Nasze działanie będzie dotyczyło pięciodniowych warsztatów tworzenia strojów i akcesoriów modowych (23-27 sierpnia br.). Finałowym wydarzeniem będzie pokaz EKO Mody (4 września – plaża miejska w Golczewie). Do udziału zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby zarówno Panie jak i Panów. Może nasze działanie będzie okazją do zaprojektowania i stworzenia unikatowej kolekcji fajnych rzeczy.

Zgłoszenia (imię i nazwisko plus nr telefonu) prosimy kierować na adres emailowy: gokis@golczewo.pl lub zgłaszać telefonicznie pod nr 512 786 445.

Warsztaty i pokaz EKO Mody poprowadzi Renata Ramola-Piórkowska – absolwentka Architektury i Urbanistyki Politechniki Szczecińskiej. Studentka Wydziału Wzornictwa na kierunku Projektowanie Mody, Akademii Sztuki w Szczecinie. Finalistka z wyróżnieniem Międzynarodowego konkursu OFF FASHION, 2019. Brała udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych: „Silk and Tradition” w China National Silk Museum w Hangzhou, Chiny; „Łącz(ę)” wystawa grupy artystek „Frakcja”, Dworzec Łódź Fabryczna, Łódź, 2018; „Die Angst” współczesne fantazmaty lęku, Świnoujście, 2018; „Wystawa Rzeczy”, Szczecin, 2019; Ekspozycja obiektu „Czuburaszka” w Tu Centrum, Szczecin, 2019; Pokaz Mody Polskich Projektantów w Galerii Echo, Kielce, 2019.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.