Największy hotel w Polsce otworzy się na klientów 1 czerwca 2022 roku w Pobierowie. Ogromne przestrzenie przypominającego kosmiczną bazę hotelu robią wielkie wrażenie jak i okalający go teren, który w coraz większym stopniu wyłania się z chaosu. Obiekt, przy którym pracuje obecnie kilkaset osób, ma po otwarciu dać zatrudnienie dla blisko 500 osobowej kadry!

Pięciogwiazdkowy Hotel to największy tego typu obiekt nad brzegiem Bałtyku. Posadowiony w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, z ogromnymi parkingami, basenami i masą pracujących przy tym wszystkim ludzi przyciąga oczy spacerujących gapiów. Tylko w trakcie relacji tego nagrania obiektowi przypatrywało się kilkanaście osób.

Pokoje gościnne będą miały ponad 60 m2 powierzchni. W obiekcie znajdzie się sala kongresowa na 4000 osób, sale konferencyjne, restauracje, dwie sale kinowo-teatralne, ściana wspinaczkowa, kręgielnia, dyskoteka, korty tenisowe, sale gier, boiska do siatkówki i koszykówki. Na zewnątrz znajdować się będą baseny ze słoną i słodką wodą, najdłuższy z nich będzie miał prawie 140 m. Miejsca parkingowe dla wszystkich gości znajdować się będą pod budynkiem. Gigant ma pomieścić łącznie nawet 3000 gości!