Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie uruchomiło nowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Są to zajęcia siatkarskie i szachowe. Jeżeli nie zdążyłeś do nich dołączyć, to nadal możesz to zrobić. Nabór uczestników trwa!

Zajęcia siatkarskie odbywają się nie tylko w Wolinie, ale także w Kołczewie. Prowadzi je Irina Starzyńska – wielokrotna mistrzyni Polski i najlepsza blokująca Final Four Ligi Mistrzyń roku 2000. Zajęcia podzielone są na 2 kategorie wiekowe. Dla dzieci klas I-III szkoły podstawowej prowadzone są one w formie gier i zabaw z piłką siatkową, a dla dzieci klas IV-VI szkoły podstawowej w formie treningów siatkarskich.

W Kołczewie zajęcia siatkarskie odbywają się w poniedziałki i czwartki w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego:
– godz. 16:00 – 17:00 – kl. I-III szkoły podstawowej
– godz. 17:00 – 18:00 – kl. IV-VI szkoły podstawowej.
W Wolinie zajęcia odbywają we wtorki i czwartki w Szkole Podstawowej im. B. Krzywoustego. We wtorki na starej sali gimnastycznej, a w czwartki na nowej sali gimnastycznej:
– godz. 16:00 – 17:00 – kl. I-III szkoły podstawowej
– godz. 17:00 – 18:00 – kl. IV-VI szkoły podstawowej.

Zajęcia te są płatne, a wysokość miesięcznej opłaty za nie wynosi 40 zł. Zajęcia szachowe odbywają się w środy na Marinie w Wolinie. Prowadzi je Petr Teichman. Te zajęcia również podzielone są na 2 kategorie wiekowe:

– godz. 16:00 – 17:00 – kl. I-IV szkoły podstawowej
– godz. 17:00 – 18:00 – kl. V szkoły podstawowej i starsze roczniki.
Pamiętać należy, że na naukę gry w szachy nigdy nie jest za późno!
Zajęcia te również są płatne, a wysokość miesięcznej opłaty za nie wynosi 40 zł. 

Szczegółowe informacje na temat zajęć siatkarskich i szachowych udzielane są pod nr tel. 500 024 847.