Czujesz jak wakacje i lato mijają, a dobrej imprezy nie było? Ekipa Dzikiej Plaży zaprasza na chill przy basenie – na której zagra Mr. Jazzek! Dla tych, którzy nie zapewnią sobie dojazdu, będzie udostępniony bus, który kursować będzie do i z Kamienia Pomorskiego, za niewielką opłatą. Rezerwację trzeba potwierdzić do środy (11.08).

14 sierpnia, w sobotę, od godziny 20:00, do oporu, zapraszamy do Dąbrowy koło Gostynia, do Art Pension, na imprezę w stylu pool party. Na miejscu dostępny będzie bar i punkt gastro z pysznym jedzeniem, a także, dla chętnych, możliwość noclegu ze śniadaniem. (Art Pension – Tel. 516-250-101). Impreza będzie odbywała się na zewnątrz, w pięknych okolicznościach, w razie niepogody, w lokalu.

Prosimy zabrać ze sobą odpowiedni ubiór, preferowany dresscode to styl festiwalowy lub coś czadowego! Zaszalej! Amatorzy nocnych kąpieli mogą zabrać ze sobą ręcznik i strój kąpielowy. UWAGA! OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jazzek (Jacek Janaszkiewicz) dj, producent muzyczny ze Szczecina, znany w Polsce i na świecie! Rozpoczął dj-ing w 1991 r. grając na imprezach z muzyką (funky, soul, house). W latach 1995-97r. był rezydentem kultowego klubu Quo Vadis w Szczecinie. Od 1997 r. współpracował z New Music Art (Techno Dance Mission) W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC gdzie został finalistą tego konkursu. Jazzek w 2004 r. był wybrany jako promotor Red Bull Music Academy. Od 2014 r. tworzył duet producencki Jazzowski. Aktualnie występuje również jako Mr. Jazzek (Electro Swing). Jego utwory są promowane i wydawane min. przez wytwórnie: FDF, Electro Swing Thing z Berlina. Mr. Jazzek jest prekursorem Electro Swingu w Polsce i należy do topowych artystów tego gatunku na świecie. Tworzy swój unikalny styl, który jest hybrydą międzypokoleniową łączącą stare z nowym. Ma miliony wyświetleń na kanale YouTube oraz Spotify. Świetnie wyczuwa publiczność, rozkręcając każda imprezę!

BILETY 50PLN, w tym drink na start!
Dostępne w punktach:
– Art Pension, Dąbrowa lub tel. 516-250-101
– Salon Fryzjerski Patrycja Pietkiewicz, ul. Dziwnowska 14B, Kamień Pomorski lub tel. 793-970-999
– on-line, SMS pod numerem telefonu: 667-557-542, wysyłamy dane do przelewu lub umawiamy na odbiór biletów.
– restauracji Romans z Morzem w Dziwnówku

Nie może Was tam zabraknąć (od września lock down)!!!

Organizatorzy