W sobotni wieczór, 9 kwietnia 2022r. w Sali Teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach widzowie z wielką przyjemnością obejrzeli  Galę Teatru Broadway w reżyserii Małgorzaty Obłój. Spektakl trwał aż 2,5 godziny z przerwą między aktami. 

W pierwszej części widzowie usłyszeli największe przeboje polskiej piosenki, natomiast w drugim akcie przeboje musicalowo-rewiowe z repertuaru światowego. Dwudziestoosobowy zespół artystów Teatru Broadway zaprezentował wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. Barwne widowisko z użyciem kostiumów (pióra, fraki, suknie) dostarczyły doskonałej zabawy widzom w każdym przedziale wiekowym. Bogaty program przeniósł wszystkich w świat wspomnień i magii najpiękniejszych widowisk musicalowych. Soliści, aktorzy, wokaliści oraz tancerze zaprezentowali przeboje światowego musicalu i piosenki filmowej, jak również znane i lubiane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej.

Wydarzenie odbyło się w ramach Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca, dzięki której mieszkańcy mogli skorzystać z biletów za darmo.

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach