Zapraszamy przedsiębiorców z powiatu kamieńskiego i okolic do udziału w konferencji, podczas której eksperci opowiedzą o możliwościach, rozwiązaniach, bezpieczeństwie i finansowaniu inwestycji w OZE w przedsiębiorstwie. 20 września, godz. 11:00, Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

W obecnych czasach przedsiębiorcy muszą mierzyć się z wieloma trudnościami, a w szczególności z rosnącymi kosztami funkcjonowania firmy, na co składają się m. in. koszty energii elektrycznej. Prognozy przewidują wzrost cen prądu w nadchodzących latach, a w wielu przedsiębiorstwach stanowi to znaczący składnik kosztów. 

Czy inwestycja w fotowoltaikę może być remedium na rosnące ceny prądu? 

Na to pytanie i wiele innych postarają się odpowiedzieć eksperci podczas FORUM z ENERGIĄ – wydarzenia dedykowanego przedsiębiorcom:

20 września (wtorek), godz. 11:00-14:00
Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 7b
sala konferencyjna

 Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie inwestycji w odnawialne źródła energii w firmie. Eksperci opowiedzą o możliwościach, rozwiązaniach, bezpieczeństwie i finansowaniu inwestycji w fotowoltaikę w przedsiębiorstwie.

Uczestnicy wydarzenia:

  • dowiedzą się, jakie rozwiązania OZE można wprowadzić w firmie, by obniżyć koszty jej działania, 
  • poznają procedury wdrażania małych i dużych projektów fotowoltaicznych
    w przedsiębiorstwie,
  • posłuchają, jakie czynniki wpływają na bezpieczeństwo takich rozwiązań w firmie,
  • zapoznają się z możliwościami finansowania inwestycji w OZE.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Organizatorem wydarzenia jest piTERN – firma z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku OZE w realizacji projektów fotowoltaicznych dla firm, domów i gospodarstw rolnych. Pytania związane z FORUM można zadawać pod numerem telefonu:  505 056 853 oraz mailowo: info@pitern.pl.