Międzyzdroje zapraszają na wyjątkowe atrakcje w dniach od 7 do 13 sierpnia 2023 roku. Morska bryza i mnóstwo wydarzeń – to propozycje Międzyzdrojów na pierwszą połowę sierpnia.

Od poniedziałku do piątku, odwiedzający Międzynarodowy Dom Kultury będą mogli podziwiać wystawę rzeźb Kazimierza Gąsiora. To doskonała okazja dla miłośników sztuki, by bliżej poznać twórczość tego artysty. Jednocześnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej będzie trwał kiermasz, na którym za symboliczną złotówkę będzie można nabyć interesującą lekturę.

Na sportowców i aktywnych wypoczywających czeka cały wachlarz zajęć w Miejskiej Strefie Aktywności Sportowej na plaży od zejścia B. Zajęcia sportowo-rekreacyjne, joga Kundalini, relaksacyjne techniki oddechowe – to tylko niektóre z atrakcji.

Muzyka również będzie miała swoje miejsce w tym tygodniu. We wtorek odbędzie się koncert wokalny Barbary Żarnowieckiej, a wieczorem na scenie amfiteatru wystąpi Zenek Martyniuk. Kabaret K2, koncerty organowe, a także koncert grupy Miły Pan i Discoboys zapewnią mieszkańcom i turystom muzyczne doznania.

W piątek, 11 sierpnia, kolorowy Festiwal Indii zawita na Aleję Gwiazd. Ta eksplozja barw, dźwięków i smaków potrwa aż do niedzieli, przyciągając mieszkańców i turystów. Weekend w Międzyzdrojach upłynie pod znakiem sportu i zabawy. Sobota przyniesie emocje sportowe dzięki turniejowi piłki nożnej „Beach Soccer”, a w niedzielę zapaleni siatkarze zmierzą się w turnieju piłki siatkowej plażowej. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych – animacje dla dzieci zaplanowano zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

Koncerty na amfiteatrze zakończą każdy dzień, a biletów na te wydarzenia warto szukać już teraz. UWAGA! Organizatorzy informują, że w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, wydarzenia na świeżym powietrzu mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin.