perfekt   perfekt   perfekt

Po raz drugi w Kamieniu Pomorskim spotkali się fani kultowej gry Deluxe Ski Jumping 2. Do zawodów zgłosiło się 27 osób, a organizatorzy, czyli Kamieński Dom Kultury wraz ze Starostwem Powiatowym stanęli na wysokości zadania! Przygotowano prowizoryczną skocznię, transmisję na żywo wraz z komentarzem.

Dzisiejsze (5.01) spotkanie jest pierwszym z cyklu. Organizatorzy mistrzostw przewidzieli jeszcze dwa spotkania w terminach (26 stycznia 2019 roku godz. 12:00 oraz 16 luty 2019 roku godz. 12:00) w ramach, których każdy uczestnik w sumie na dziewięciu skoczniach odda osiemnaście skoków zaliczanych do klasyfikacji generalnej.

Na najlepszych zawodników poszczególnych terminów turnieju oraz końcowej klasyfikacji generalnej Mistrzostw Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich czekają atrakcyjne nagrody oraz puchary. Organizatorem Turnieju jest Kamieński Dom Kultury. Współorganizatorem jest Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim oraz Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim.

Poprzedni wpisPożar balotów w Sulikowie. Na miejscu strażacy z Gostynia i Świerzna Następny wpisW Dziwnowie czas na sprzątanie po żywiole
 

A co Ty o tym myślisz?

14 komentarzy

 1. Romek mówi:

  sty 7, 2019

  o godzinie 11:02

  Odpowiedz

  Organizacja znakomita, dopracowana we wszystkich szczegółach. scenografia, grafika , transmisja. Słowa uznania dla organizatorów.

 2. Anonim mówi:

  sty 6, 2019

  o godzinie 10:48

  Odpowiedz

  frekwencja gorsza niż rok temu, impreza tylko by się Szymański wylansował przed konkursem na dyrektora Kadeku!?

  • gość mówi:

   sty 6, 2019

   o godzinie 14:50

   Odpowiedz

   Nie wiem kim jesteś ale chamówa bije od Ciebie, że czuć nawet w internecie. Ktoś wylał na Ciebie szambo i teraz Ci się nim odbija i walisz prostactwem. Są przychodnie i kliniki na takich jak Ty hejterów; więc idź i się lecz.

 3. Anonim mówi:

  sty 6, 2019

  o godzinie 10:27

  Odpowiedz

  Wyniki dostępne są na stronie Powiatu Kamieńskiego https://www.powiatkamienski.pl/aktualnosci/pokaz/2889.dhtml

  • Anonim mówi:

   sty 6, 2019

   o godzinie 16:24

   Odpowiedz

   Ok, że tam są ale to u Was jest, przyznajcie, niepełna informacja. Na tej zasadzie tej informacji mogę szukać wszędzie a wolałbym tu.

 4. Anonim mówi:

  sty 6, 2019

  o godzinie 8:48

  Odpowiedz

  Wszystko cacy tylko gdzie wyniki? Zawsze mi się wydawało, że to w zawodach jest najważniejsze.

 5. Anonim mówi:

  sty 5, 2019

  o godzinie 21:53

  Odpowiedz

  Cieszę się że są ludzie którym się jeszcze chce. Brawo – super dla wszystkich.

 6. Jan mówi:

  sty 5, 2019

  o godzinie 19:59

  Odpowiedz

  Gdzie jest ten znany komentator od siedmiu boleści w klipie niech siedzi ?

 7. Marek mówi:

  sty 5, 2019

  o godzinie 18:59

  Odpowiedz

  Po wpisach wnioskuje, że odzywają się osoby, które siedzą na kanapie i nic nie robią cały dzień. Jeżeli nie podoba się Wam DSJ to może zorganizujcie inne zawody. Osobiście byłem, uczestniczyłem w turnieju i uważam, że było super. Można było fajnie spędzić popołudnie, a przy okazji spotkać się ze znajomymi.

 8. mig mówi:

  sty 5, 2019

  o godzinie 18:38

  Odpowiedz

  wieś tańczy i śpiewa , można było zaprosić zespół MAZOWSZE

 9. Anonim mówi:

  sty 5, 2019

  o godzinie 14:25

  Odpowiedz

  Esport się w kraju rozwija, może pojść w tym kierunku i rozbujać to smutne jak p…da miasto? Na samym turnieju w gimbusiarską fifę byście zarobili trochę grosza a i pewnie ludzi by się zjechało. Czasy DSJ to era dla dinozaurów trochę.

  • Anonim mówi:

   sty 5, 2019

   o godzinie 16:44

   Odpowiedz

   Odezwał się Ataman stepów akermańskich :D skoro na tej gimbusiarskiej fifie można zarobić trochę grosza to dlaczego nie ruszysz swoich czterech liter i niczego nie zorganizujesz?

   • Anonim mówi:

    sty 6, 2019

    o godzinie 14:27

    Odpowiedz

    Ja tylko podsuwam pomysł, nie tylko w stare gry ludzie grają, daję to pod rozwagę nowemu dyrowi KADEK-u, jak ma łeb to temat ruszy, w końcu będą mu płacić za krzewienie kultury i promowanie czegoś, co w tym zasyfiałym mieście się może się udać, bo nie słyszałem, żeby w bliższej okolicy coś takiego było organizowane. A nie tylko kościoły, supermarkety i apteki. Niedługo wszyscy mieszkańcy będą gadać o lekach i kolejkach w przychodniach.

  • Anonim mówi:

   sty 6, 2019

   o godzinie 14:30

   Odpowiedz

   Poza tym – jeśli faktycznie będzie komuś się chciało coś takiego zacząć to bardzo chętnie pomogę w organizacji, niech tylko ktoś hasło rzuci i jedziemy z tematem. No ale moze się dziadkom nie chcieć bo nie ogarniają pada, jeszcze im się palce w supły pozawiązują i stara w domu pożytku nie będzie miała :)