Kamieński Dom Kultury zaprasza Was na przygodę przyrodniczą i ekologiczną już w czwartek (15.07) w Parku Jana Pawła II. Po udanym Pikniku Naukowym zapraszamy na kolejny tematyczny Piknik Rodzinny – Piknik Ekologiczny. Tematyka jakże ważna w dzisiejszych czasach.

Gościć będziemy Woliński Park Narodowy , Stowarzyszenie Na Rzecz Wybrzeża – Society for The Coast , Fundacja Perspektywa oraz WWF Błękitny Patrol. Stworzymy dla Was i Waszych dzieci ciekawe stanowiska edukacyjne, na których zdobędziecie informacje o środowisku, które nas otacza, o naszym regionie, o zwierzętach, wodzie, recyclingu i postawach pro-ekologicznych…

O godzinie 18:00 przeprowadzimy konkurs wiedzy zdobytej przez Was w trakcie Pikniku. Zwycięzcy otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszego sponsora PGK Kamień Pomorski. Do wygrania będą: TABLET, GŁOŚNIK JBL oraz SmartBAND, a także wiele innych nagród!!!

Ponadto odbędą się animacje, wiele aktywności manualnych i plastycznych oraz wystąpi Teatr KRAK-Art z przedstawieniem pt. „Czarnoksiężnik Ozon”.

Miejsce: Park Jana Pawła II, przy Wieży Ciśnień Czwartek, 15.07.2021
Godzina: 16:00 – 19:00

Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią Covid – dystans, w przypadku niemożliwości zachowania odległości – maseczki i dezynfekcja rąk przed wejściem i zadaniami manualnymi.