Macie dość swojego auta, łodzi czy dywanu? Czujecie, że potrzeba w nim odmiany? Wasze czyszczenie nie przynosi efektów? Skorzystajcie z pomocy profesjonalisty! Ecomyjnia Dziwnów zagwarantuje wam kompleksowe czyszczenie, z którego z pewnością będziecie bardzo zadowoleni!

Całym procesem kieruje pan Grzegorz Smoter z Dziwnowa. Przedsiębiorca od kilku lat zajmuje się kompleksowym czyszczeniem aut, łodzi, motocykli, dywanów, floty, nagrobków, elewacji a nawet usuwania grafitti!

Do swojej pracy używa kosmetyków najwyższej jakości, a efekt jego pracy zaskoczy nawet najbardziej wymagających klientów. Czyszczeniu poddawany jest nawet każdy najmniejszy element, a efekt odświeżenia powoduje, że czujecie się niemalże jak w nowym samochodzie!

Każde zlecenie wykonujemy indywidualnie, dlatego nie obowiązuje tu sztywny cennik usług – mówi właściciel dziwnowskiej Ecomyjni.

Firmę oraz efekty jej pracy możecie znaleźć na portalu społecznościowym Facebook. Skontaktować się możecie również telefonicznie – 603 184 684