26 osób ukończyło ostatni, przed wakacjami , bieg Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Trasa wiodła malowniczymi ścieżkami leśnymi pomiędzy Łukęcinem a Dziwnówkiem. Zwyciężył Robert Derda ze Świnoujścia, który dystans 6680 m pokonał w czasie 25,10 min., wyrównując tym samym rekord trasy Tomasza Magalskiego. Drugi na mecie zameldował się Przemysław Troszczyński /Bracia Troszczyńscy Łukęcin/- -28,11 min., trzeci – Zdzisław Kowalski /KB Kamień Pom./- 28,25 min.

Joanna Paczyńska /Goleniów/ – 31,01 mim. wygrała wśród kobiet, drugie miejsce zajęła Dorota Kowalska /KB Kamień Pom./ – 31,11 min., trzecie Ela Musiał /Wysoka Kamieńska/- 31,39 min. Zawody były ostatnim biegiem przed wakacjami, kolejny odbędzie się 8 września na trasie liczącej ok. 9440 m Dziwnów – Dziwnówek – Dziwnów.

LUKS „Bałtyk” składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w organizacji biegów. Liczymy na dalszą życzliwość i pomoc podczas kolejnych zawodów. W wakacje zapraszamy wszystkich amatorów biegania na XX Międzynarodowy bieg „Cztery mile Jarka”, który odbędzie się 18 sierpnia, zapisy na stronie: panel.maratonczykpomiarczasu.pl/cztery_mile_jarka/. Serdecznie zapraszamy!