Tomasz Waszczuk ze Szczecina wygrał dziewiąty bieg IX edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej na trasie Dziwnów – Międzywodzie – Dziwnów. Zwycięzca potrzebował 27,57 min na pokonanie 6370 m. Drugie miejsce zajął Jacek Głazowski (Luna Niechorze) – 29,13, trzecie Artur Kruszewski z Gostynia -29,58. Najszybszą kobietą została Dorota Kowalska (KB Kamień Pom)  – 30,16, druga przybiegła Joanna Plesińska (Goleniów) – 31,31 , trzecia Bożena Jańczak (KB Kamień Pom)  – 33,31. Wśród „kijkarzy” najszybszy był Jarosław Chadaś (Goleniów) – 47,39 przed Pawłem Cieplińskim ze Szczecina – 53,09. Wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Sych (KB Kamień Pom) – 53,32, druga linię mety przekroczyła Jolanta Chajdasz (Pobierowo Biega) – 54,04, trzecia Sylwia Oleksiejczuk (Dziwnów) – 54,17.

M7 Jan Wolf (KB Kamień Pom) – 33,36 min

Impreza dofinansowana z budżetu Gminy Dziwnów. Na kolejny bieg zapraszamy 23 września. Do pokonania będzie dystans ok.6680 m, na trasie Dziwnówek – Łukęcin – Dziwnówek. Zapisy do biegu od 9.30, o 9.45 start nordic walking, o 10.00 biegaczy. Serdecznie zapraszamy.