W sobotę (8.06) odbył się Dzień Dziecka w Kołczewie nad jeziorem, zorganizowany przez Sołtysa Pana Cezarego Błońskiego, Radę Sołecką oraz Stowarzyszenie „Razem dla Kołczewa”.

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: dmuchany plac zabaw Minionki, strzelanie z łuków, kule Bubble Futbol, maskotka Miś, stanowisko do robienia baniek, skręcane baloniki, możliwość zrobienia zdjęcia na motorze, pokaz wozu strażackiego OSP Kołczewo. Na każde dziecko czekały: paczuszka ze słodyczami, słodki bufet, wata cukrowa i kiełbaski z grilla. Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy sprawnościowe, zarówno wśród dzieci, jak i rodziców, którzy dzielnie walczyli o nagrody dla swoich pociech. Wszyscy biorący udział w konkursach zostali nagrodzeni.

Pragniemy serdecznie podziękować sponsorom za wsparcie: Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach, Marena Wellnes&Spa w Międzywodziu, Pole Golfowe w Kołczewie, Baykus Kebab w Wolinie, Atrakcje dla dzieci GAME CITY w Świnoujście​.
Dziękujemy Funbox – Animacje / Świat kuli i łuków​ za świetną zabawę, wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji imprezy, dzieciom i rodzicom za udział i zapraszamy za rok.