To był wyjątkowy Dzień Dziecka w Kamieniu Pomorskim. Choć kalendarzowo obchodzony jest dziś, to świętowanie miało miejsce w ostatnią niedzielę. Specjalnie dla najmłodszych Kamieński Dom Kultury zorganizował Dzień Dziecka w stylu gry miejskiej pod hasłem Poszukiwacze Przygód.

– Z każdą organizowaną przez nas miejską imprezą jest was coraz więcej, ale ilość uczestników w tę niedzielę przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Na terenie centrum miasta, przy pięknej pogodzie, poszukiwaliście licznych atrakcji z zagadkami i zabawami. Świetnie bawiły się dzieci i dorośli. Uczestnicy zdobywali skarby , które wymienili na słodkie i atrakcyjne nagrody.  Nie poradzilibyśmy sobie bez wsparcia wielu cudownych osób – mówią organizatorzy.

« z 11 »

Z tego miejsca podziękowania płyną więc do: Gmina Kamień Pomorski, Powiatowa Komenda Policji w Kamieniu Pomorskim, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim,
Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, Muzeum Kamieni, Fundacja Perspektywa, PGK Kamień Pomorski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, OSP Gostyń, Maciej Borys Zalewski, Elmo Urodzinki, Fifi Land, Grawer Art Bartłomiej Madoński, Uniwersytet Trzeciego Wieku reprezentowały cudowne Panie Stasia i Bożenka, Daniel Kowaliński fotorelacja, Darek Michałowski wykonanie gier plenerowych XXL i pomoc w w trakcie imprezy.