Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana impreza z okazji „Dnia Dziecka”. Już 1 czerwca, od godziny 14:00 do 18:00 na ulicy Mickiewicza dzieci będą mogły skorzystać z licznych atrakcji, specjalnie z okazji ich święta!

Nie zabraknie skakańców i innych dmuchanych, interaktywnych atrakcji i wyzwań, tak żeby jak najwięcej czasu się bawić i nie oczekiwać w kolejce!
Odwiedzi nas również Wasza ulubiona ekipa animatorów z Światłogień Kids- Animator dla Dzieci / Urodziny / Imprezki Szczecin , czekać na Was będą kąciki plastyczne Kadeku, punkt sportowy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim , kącik Malucha.

Tradycyjnie pomalujecie buźki u Pani Walentyna Jaźwińska i u Kateryny, zrobicie brokatowe tatuaże. Swoją celność sprawdzicie na stoisku paintballa – Pana Andrzeja Barwińskiego i stoisku łuczniczym. Przyjadą konie ze stadniny w Jarszewie, kino 7D i dostępne będzie wiele innych atrakcji.

Odbędą się konkursy z nagrodami, będą lody, wata cukrowa i popcorn!
Stoiskiem gastrologicznym zajmą się niezawodni członkowie Klubu Seniora Lawenda! (Prosimy o ekologiczną postawę i przyniesienie swoich wielorazowych kubków i butelek na napoje). Na scenie usłyszymy występy podopiecznych Kadeku i Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kamieniu Pomorskim oraz dobroczynny występ Katarzyna Wiśniowiecka dla Kornelii. Zatańczy dla Was grupa taneczna HeartBeat Dance Studio!

Podczas trwania imprezy Ośrodek Pomocy Społecznej przeprowadzi kampanię społeczną „Nie otwieraj drzwi przemocy”, a także zbiórkę pieniężną w formie loterii fantowej na potrzeby leczenia małej Kornelii. Będzie można również zasięgnąć informacji od Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kamieniu Pomorskim. Nie zabraknie sklepików z zabawkami i balonikami z helem!

Do wspólnej zabawy dołączą również: Fotografia Anika Marszałek, Genius Kamień Pomorski, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim, Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim, Woliński Park Narodowy

Zabezpieczeniem medycznym wydarzenia zajmie się Jur-Mar Security. Za wsparcie imprezy organizatorzy dziękują: Pankbud Tartak , Derylak-bud, Kram – salon budowlany, PGK Kamień Pomorski , Ciastkarnia-Piekarnia „Żelek” , Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A. , Zarząd Dróg Powiatowych w Kamieniu Pomorskim i wielu innym wspierającym! Na imprezę zaprasza Burmistrz Kamienia Pomorskiego, Gmina Kamień Pomorski oraz Kamieński Dom Kultury!