Jako mieszkanka Domysłowa chciałabym zaznaczyć, że nie spotkałam się jeszcze z tak dużym zaangażowaniem mieszkańców jak w Domysłowie, dzięki temu możemy razem wiele osiągnąć. Zachęcam mieszkańców okolicznych miejscowości do korzystania z zajęć w świetlicy wiejskiej w Domysłowie. Zajęcia dla małych i dużych.

W środy dla dzieci i młodzieży zajęcia języka niemieckiego prowadzone w formie ukształtowanej zabawy i działałań artystycznych z Jolantą Janczykowską
Grupa I (6-8 lat) 15.30-16.45
Grupa II (9-12 lat) 16.45-18.00

Wieczorową porą również w środy 19.00-20.00 zapraszamy dorosłych na spalenie kilku zbędnych kilogramów w rytm energetycznej muzyki z Jarosławem Tarnowskim.

W piątki zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży z Jolantą Janczykowską i zajęcia z wykorzystaniem elementów tanecznych z muzyką oraz gier zespołowych z Jarosławem Tarnowskim.
Grupa I (6-8 lat) 15.15-16.15
Grupa II (9-11 lat) 16.15-17.30
Grupa III (12 lat wzwyż) 17.30-19.15

Dwa razy w miesiącu w weekendy zapraszamy na zajęcia samoobronny z elementami zabaw i zapasów, które prowadzi Krzysztof Wróblewski.
Ponadto odbywają się różnego rodzaju warsztaty (Klaunada, „Dźwięk Natury – Natura Dźwięków Czyli Malujemy Świat Muzyką”, rękodzieło artystyczne)

Dorosłych zapraszamy do Zespołu Domysłów prowadzonego przez Brygidę Borecką, którego Koncert Jesienny w niedzielę 14.10.2018r. odbył się wiejskiej świetlicy,próby odbywają się w środy 19.00-20.30. Zespół serdecznie zaprasza na koncerty. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju pomysły oraz współpracę.

Wiosną, już niebawem będziemy mogli dumnie korzystać z naszej uprzątniętej plaży oraz z nowo powstałego pomostu na jeziorze Żólwińskim na terenie działki sołectwa Domysłów.

Zachęcamy chętnych do wynajmowania świetlicy wiejskiej na różnego rodzaju imprezy, nasza sala jest świeżo odnowiona dzięki ciężkiej pracy mieszkańców i sponsorów. Zapraszamy do Domysłowa.

Czytelniczka