Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie obnażony. Jak ustaliła Prokuratura Rejonowa w Kamieniu Pomorskim, z urządzenia należącego do Zbigniewa Chochołowskiego dokonano wpisu szkalującego radnego Waldemara Dubrawskiego. Oprócz słów obraźliwych, we wpisie padły zarzuty ciężkiego kalibru, takie jak kolesiostwo czy wykorzystywanie mienia do celów prywatnych. 

Dubrawski już obsadził swoich misiewiczów a sam został wykopany. Teraz rozlicza swoich kolegów sołtysów, burmistrza itd. Zrobił porządek w wydziale komunikacji, w rejonie dróg w zakładzie w Gryficach do celów prywatnych. Dubrawski miał swoje 5 minut które zmarnował i pozostawił po sobie tylko smród. Chciał być burmistrzem Wolina, lecz mądrość wyborców zwyciężyła. Teraz trzeba walczyć o swój wizerunek, może się uda w przyszłych wyborach i dopcha się do koryta, tyle że rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń – cytował treść komentarza zamieszczonego pod swoim adresem radny Waldemar Dubrawski.

W toku czynności dowodowych ustalono, że wpis przedstawiony przez pokrzywdzonego, z godziny 15.32 został zamieszczony z urządzenia abonenta Zbigniewa Chochołowskiego – poinformował w piśmie do radnego Prokurator.

Czy to normalne, żeby kierownicy jednostek obrażali w sposób anonimowy na portalach informacyjnych radnych obecnej kadencji? – dopytywał radny Waldemar Dubrawski.

15.32? Osoba była wtedy po pracy, więc ja nie będę się do tego ustosunkowywał. Poza tym to nie było z naszego urządzenia – stwierdził starosta Józef Malec.