Nadmorski Dziwnów to jedna z piękniejszych miejscowości nad polskim Bałtykiem. Unikalne położenie kurortu pomiędzy morzem, Zalewem Kamieńskim i Zatoką Wrzosowską, ale też bogata historia przyciągają turystów i nowe inwestycje. Jedną z nich będzie zlokalizowany przy samej plaży kompleks apartamentów Cisha, którego budowa właśnie się rozpoczęła.

Kompleks Cisha w Dziwnowie to 83 lokale o powierzchni od 28 do nawet 100 m kw. Dla najbardziej wymagających klientów apartamenty na najwyższych kondygnacjach wyposażone zostaną w prywatne jacuzzi na tarasie i elektrycznie sterowane okiennice. Area Development oddawać będzie lokale wykończone, gotowe do użytkowania. Dla wygody mieszkańców w standardzie znajdzie się m. in. klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, a także pakiet smart home. Za jego realizację odpowiada Area Development – deweloper ze stolicy Wielkopolski, natomiast autorem projektu architektonicznego jest pracownia Insomia.

Na terenie całej inwestycji zaplanowano także szereg udogodnień dla przyszłych wypoczywających — będą to m.in. dwupoziomowa, prywatna siłownia z widokiem na morze, przestronna rowerownia w podziemnej hali garażowej czy reprezentacyjne lobby. Nietypowym rozwiązaniem będą schowki na sprzęt plażowy dostępne dla mieszkańców przy zejściu na plażę. Całość inwestycji będzie monitorowana. W kolejnym etapie zaplanowano również rozbudowę strefy rekreacyjnej o basen i strefę saun.

Cisha zlokalizowana będzie przy ul. Kaprala Koniecznego 3 w Dziwnowie, skąd ścisłe centrum oddalone jest o 15 min spacerem nadmorską promenadą. Budowa inwestycji rozpoczęła się wraz z początkiem roku, obecnie trwają prace przy płytach fundamentowych. Zakończenie procesu realizacji inwestycji planowane jest na I kw. 2026 roku, lokale wykończone i gotowe do odbioru mają być kwartał później.