Podczas rozgrywanych w sobotę w Szczecinie Mistrzostw Województwa Młodzików w Lekkoatletyce Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje zdobyła dwa medale. Bardzo dobry start zanotowała Anna Rejchert, która w biegu na 100m zdobyła brązowy medal z wynikiem 13,34 (eliminacje 13,24) oraz srebrny medal w biegu na 300m-43,23. Pomimo lekkiego spadu formy po ciężkich dwóch obozach Ania notuje bardzo dobre wyniki. Celem na najbliższe trzy tygodnie są Mistrzostwa Polski Młodzików w Tarnowie w dniach 20-22 września. Natomiast za tydzień Ania startuje w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (woj. zachodniopomorskie i wielkopolskie). Na tych samych zawodach w konkurencjach mityngowych wystartowali również Artur Udycz, który uzyskał wyniki 100m-11,92 (mocny przeciwny wiatr) oraz 400m-52,42, Maria Rutkowska 100m-16,08 PB i 300m-60,17 PB, Dawid Małolepszy 100-15,18 PB oraz 300m-52,13 PB. Wyjazd na zawody został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Od września zapraszamy dzieci i młodzież na treningi z Akademią Lekkoatletyczną Międzyzdroje. Jeżeli chcesz zacząć przygodę z bieganiem to nie wahaj się i przyjdź na nasze treningi. Oferujemy profesjonale treningi z instruktorem, wyjazdy na zawody oraz obozy sportowe. Treningi odbywają się w dwóch grupach: Klasy I-III (raz w tygodniu), klasy IV-VIII i starsi (trzy razy w tygodniu). W razie pytań proszę zajrzeć na nasz profil na FB lub stronę www.almiedzyzdroje.pl, tel. 665 722 607.