Artur Kruszewski (Gostyń) jako pierwszy przekroczył linie mety podczas drugiego biegu X edycji DLB. Zwycięzca trasę 4100 m pokonał w czasie 15.30 min. Drugie miejsce zajęli exequwo Przemysław Troszczyński (Bracia Troszczyńscy Łukęcin) i Marcin Zych (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) – 17.17 min. Wśród kobiet zwyciężyła Dorota Kowalska (KB Kamień Pom) -18.52 przed Joanna Plesińska (Goleniów) – 19.49 i Anną Wróblewską (KB Kamień Pom) – 20.34. W kategorii nordic walking wygrała Katarzyna Cebulska (Gryfice) – 29.27 , druga była Dorota Baryła (KS „Wyspa” Wolin)- 30.54 min, trzecia Małgorzata Sych (KB Kamień Pom)- 33.00 min. Najszybszym mężczyzną został Andrzej Karolak (Trzebiatów) – 29,28, drugi finiszował Marek Dołęgowski (KS „Wyspa” Wolin)- 29.30 min, trzeci Jarosław Chadaś (Goleniów) – 30,56 min. Łącznie w drugim biegu udział wzięło 44 zawodników. Impreza dofinansowana jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dziwnowie, oraz Programu Społecznik na lata 2022-2024.