Arkadiusz Borysiuk zwyciężył w drugim biegu Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Zawodnik KB Kamień Pom. na pokonanie trasy liczącej 6240 m potrzebował 23 minut i 20 sekund. Drugi na mecie Robert Derda ze Szczecina, przebiegł w czasie 24 min. i 25 s., trzeci był Przemysław Troszczyński (Bracia Troszczyńscy Łukęcin) – 26 min. i 34 s.  Ania Rejchert (LUKS „Bałtyk”) najszybciej finiszowała wśród kobiet – 29 min. 31 s, jako druga linię mety minęła Joanna Paczyńska (Goleniów) – 30,00 min., trzecia była Anna Centkowska – Derda (KB Świnoujście) – 30 min. i 31 s.

W zawodach wzięło udział 35 biegaczy, w tym 10 kobiet. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

K1 Anna Rejchert (LUKS „Bałtyk”) -29,31 min.

K2 Weronika Bysiak (KB Kamień Pom.) – 35,42 min.

K3 Joanna Paczyńska (Goleniów) – 30,00 min.

K4 Anna Sidorkiewicz (KB Kamień Pom.) – 34,36 min.

K5 Dorota Kowalska(KB Kamień Pom.) – 34,36 min.

M1 Adrian Śremski (LUKS „Bałtyk”) -27,41 min.

M2 Łukasz Guster (KB Kamień Pom.) – 33,42 min.

M3 Arkadiusz Borysiuk (KB Kamień Pom.) – 23,20 min.

M4 Robert Derda (Szczecin) – 24,25 min.

M5 Jarosław Kosoń (Maraton po plaży Kołczewo) – 28,13 min.

M6 Jan Wolf(KB Kamień Pom.) – 33,17 min.

M7 Jerzy Loba (LUKS „Bałtyk”) -39,09 min.

Organizator serdecznie dziękuje Małgosi Janawie za prowadzenie biura zawodów, pani Wiesi Kasabule i Krzysztofowi Zawilińskiemu za pomoc organizacyjną i strażakom OSP Dziwnów: Robertowi Surmie, Krystianowi Skuzie i Cezaremu Wieczorkowi za pomoc techniczną. Następny bieg 27 kwietnia na trasie liczącej ok. 6600 m Łukęcin – Dziwnówek – Łukęcin. Serdecznie zapraszamy.