Do naszego Powiatu dotarli już uchodźcy z obszarów objętych wojną. W ich imieniu, jedna z mieszkających w Kamieniu Pomorskim obywatelek Ukrainy postanowiła podziękować za dotychczasową pomoc. Pani Marianna zwraca się jedna z apelem o wsparcie. Potrzebne są akcesoria medyczne.

Nazywam się Marianna, mam 26 lat jestem Ukrainką. Mieszkam w Kamieniu Pomorskim rok lub półtora roku chce podziękować każdemu obywatelowi Kamienia Pomorskiego za pomoc, za to że nie porzuciliście nas w tej wojnie. Dziękuje z całego serca całej Polsce. Bez Was byłoby bardzo ciężko. Zwracam się do Was z kolejną prośbą, potrzebujemy rzeczy, które są ciężko dostępne nawet w szpitalach. Jeśli ktoś może nam w tym pomóc, to jest niezbędne do ratowania ludzi. Jeśli ktoś może nam pomóc, serdecznie prosimy i dziękujemy – mówi Marianna.

O co konkretne chodzi? Szczegóły znajdziecie na liście poniżej. Informacje w sprawie ewentualnego wsparcia można przekazywać telefonicznie – 793 970 999, a potrzebny sprzęt dostarczać do Salonu Fryzjerskiego na ulicę Dziwnowską 14 w Kamieniu Pomorskim.