Z lekkim opóźnieniem wynikającym z trwającej pandemii ale już na początku czerwca rusza budowa osiedla „Brzozowa Aleja” na Osiedlu Chopina w Kamieniu Pomorskim! Brzozowa Aleja to przestrzeń dla 14 mniejszych domów o powierzchni 75 m2 każdy. To enklawa całorocznych domków jednorodzinnych dla osób ceniących sobie wygodę, komfort i bliskość natury.

Brzozowa Aleja to także propozycja dla ludzi młodych, aktywnych, to alternatywa dla ciasnych nadmorskich apartamentów, doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, zapewniające bezpieczeństwo i możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Całoroczne domy z tarasem, działką wykonane z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Do budowy domów wykorzystywane są technologie sprzyjające energooszczędności. Nowoczesny gazowy piec kondensacyjny i system ogrzewania podłogowego zapewnią komfort mieszkania.

Układ domów to wyraźne oddzielenie strefy dziennej i nocnej. Architektura została zaplanowana tak, aby każdy z mieszkańców czuł się bezpiecznie i przyjemnie. Połączenie otwartej kuchni z salonem oraz bezpośredni widok na ogród z części dziennej z pewnością zadowoli zwolenników przestronnych wnętrz.

Otwarta przestrzeń na parterze, wygodne pokoje, taras i wydzielona działka sprawiają, że osiedle jest wręcz idealnym miejscem do życia. Więcej informacji oraz rzuty, plany na stronie: https://brzozowa-aleja.pl  lub pod numerem telefonu:

Promohouse Nieruchomości
tel. 792 688 000
tel. 784 823 780
biuro@promohouse.com.pl