Wyobraź sobie, że wstajesz wczesnym rankiem i nie musisz się nigdzie spieszyć. Powoli zaparzasz kawę i pijesz ją na tarasie. Wtóruje Ci tylko śpiew ptaków i błoga cisza. A teraz wyobraź sobie, że to wszystko jest możliwe! Letniskowe domki na działkę rewelacyjnie sprawdzają się w wakacje, w wolne weekendy czy w chwili, w której potrzebujesz wypocząć.

Dla kogo działka?

Z działek najczęściej korzystają osoby, które na co dzień mieszkają w blokach lub dużo pracują. Choć mieszkanie w samym centrum miasta czy na obszernym osiedlu jest komfortowe, to na dłuższą metę może przytłaczać. Każdy z nas potrzebuje chwili oddechu i miejsca, w którym mógłby wypocząć. Domki na działkę stwarzają ku temu możliwości. Chętnie wyjeżdżamy w miejsca, w których jesteśmy bliżej natury. Możemy się wyciszyć, zrelaksować i pobyć z najbliższymi.

Domki drewniane to rewelacyjny pomysł, jeśli chcemy częściej pojawiać się na działce i myślimy o tym, by tam nocować. Wybranie odpowiedniego budynku umożliwi nam nawet wielodniowe pobyty wakacyjne. Mamy do wyboru kameralne domki, dostosowane do singli lub par, które lubią minimalizm. Możemy również zdecydować się na o wiele większe domki z kilkoma pomieszczeniami, antresolą i tarasem, w których zmieszczą się całe rodziny.

Domki Nowy Ład

Nowy Ład umożliwił stawianie domków 70 m2 bez uzyskiwania zbędnych pozwoleń. Oznacza to, że możemy kupić i wybudować domek, w którym znajdzie się miejsce dla nas i naszych najbliższych. Nowoczesne domki drewniane posiadają kuchnie, łazienki i pomieszczenia, które możemy przeznaczyć jako sypialnie lub pokoje dzienne. 

Jeśli marzysz o tym, by jeszcze częściej pojawiać się na działce, teraz masz taką możliwość. Nasze domki 35 m2 czy domki 70 m2 są przeznaczone do częstego użytkowania. Możesz w nich spędzić nawet całe lato, rozkoszując się spokojem i bliskością natury.

Dlaczego warto mieć domek na działce?

Jeżeli na co dzień mieszkamy w bloku, to własna działka staje się osobistą przestrzenią. To tutaj chętnie spotykamy się ze znajomymi i odpoczywamy w weekendy. Trudno jednak o prawdziwy relaks, gdy nie ma żadnego wygodnego budynku. Proponowane przez nas domki to zazwyczaj domki do 100 000 PLN. Oznacza to, że nakładem stosunkowo niewielkich kosztów możemy sobie pozwolić na naprawdę komfortowe i bezpieczne warunki.

Własny domek na działce to możliwość organizacji ważnych uroczystości i spędzania weekendów oraz wakacji. To nasza własna przestrzeń, z której możemy korzystać do woli. Domki drewniane wspaniale wyciszają i skłaniają do odpoczynku. Jeśli wybierzemy model z tarasem, możemy sobie pozwolić na picie kawy czy czytanie książki na świeżym powietrzu. To idealne rozwiązanie, gdy jesteśmy już zmęczeni miejskim hałasem i pędem i mamy ochotę wyciszyć się oraz odpocząć od codzienności. Wystarczy zabrać ze sobą dobrą lekturę, kilka gier planszowych, a przed nami udany czas.