Międzyzdroje, w kolejny tygodniu wakacji przyciąga turystów nie tylko pięknymi plażami, ale i bogatym programem kulturalnym i sportowym. 

Miłośnicy sztuki na pewno docenią wystawę rzeźb Kazimierza Gąsiora w Międzynarodowym Domu Kultury. Natomiast dla miłośników literatury przygotowano letni kiermasz w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie można nabyć książki za jedyne 1 zł.

Sportowcy i ci, którzy cenią aktywny wypoczynek, z pewnością skorzystają z zajęć sportowo-rekreacyjnych na plaży oraz specjalnych sesji relaksacyjnych technik oddechowych z Filarami Zdrowia. W środku tygodnia przewidziano także energetyzującą Joga Kundalini oraz w czwartek – Bieg Śniadaniowy, który startuje przy Informacji Turystycznej.

Amfiteatr w Międzyzdrojach będzie tętnił życiem każdego wieczoru. Już pierwszego dnia goście będą mieli okazję podziwiać występ Kabaretu Skeczów Męczących. W kolejnych dniach scenę opanują znani wykonawcy, w tym Skolim, The Beatles Show czy Marcin Daniec.

Dla tych, którzy poszukują duchowej odnowy, zaplanowano relaksację dźwiękiem Mis Tybetańskich i Gongów, a także specjalne czwartkowe koncerty organowe w kościele parafialnym św. Piotra.

W weekend Międzyzdroje witał będzie rodzinami. W sobotę organizowany jest piknik rodzinny „Lata z Radiem”, podczas którego odbędą się liczne animacje, konkursy i mecze siatkówki. Wieczorem Aleja Gwiazd zapełni się fanami koncertów, a w niedzielę zaplanowano Turniej Piłki Siatkowej Plażowej.

UWAGA! Organizatorzy przypominają, że w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych wydarzenia plenerowe mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin.