W Międzyzdrojach odbyło się trzecie i ostatnie spotkanie Seniorów z Fundacją Biedronka. Wydarzenie cieszyło się rekordową frekwencją, przyciągając nie tylko Seniorów w wieku 60+, ale także lokalne osobistości, w tym Panią Burmistrz Beata Kiryluk, Panią Sołtys Katarzyna Auguścik, Panią Jadwigę Bober z Referatu Promocji, Kultury i Turystyki w Gminie Międzyzdroje oraz naszego Proboszcza, Księdza Andrzeja Wańkę.

Na potrzeby zabawy, muzykę dostarczył niezastąpiony DJ Dariusz Oswald, który również przeprowadził szereg konkursów dla Seniorów. Atmosferę spotkania podkreślało pyszne jedzenie przygotowane przez Panie z KGW Wiklina, w tym potrawy z grilla, przepyszne sałatki i domowe ciasta. Punkt kulminacyjny stanowił jednak wyjątkowy tort z logo Fundacji Biedronka, przygotowany specjalnie na tę okazję.

Uczestnicy bawili się przy muzyce na żywo, śpiewając biesiadne przyśpiewki takie jak „Poszła Karolinka” czy „Hej Sokoły”. To była prawdziwa fiesta pełna uśmiechu, tańca i śpiewu, trwająca ponad 5 godzin.

Fundacja Biedronka otrzymuje wielkie podziękowania za możliwość organizacji tych spotkań. Dzięki nim, Seniorzy mieli okazję się spotykać, integrować i przede wszystkim wyjść z domów. Największe podziękowania i uznanie jednak należą się członkiniom KGW Wiklina, dzięki którym to wszystko mogło się zdarzyć.

Podziękowania kierowane są również dla Strażaków z OSP Lubin, Dyrekcji SP2 w Wapnicy oraz wielu innych osób i organizacji działających na rzecz Naszej Gminy. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, finałowe spotkanie Seniorów z Fundacją Biedronka okazało się niezapomnianym wydarzeniem, które na długo zostanie w pamięci uczestników.

Organizator