Jeszcze tylko 3 dni potrwa głosowanie w Programie Społecznik na inicjatywy obywatelskie. – Drodzy Rodzice, przyjaciele Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski. Jeśli masz minimum 16 lat, mieszkasz w województwie zachodniopomorskim, możesz zagłosować na Nasz Projekt – Aktywne maluchy w Kamieniu Pomorskim – apelują rodzice.

Co należy zrobić? Wystarczy wejść na link – https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj  odhaczyć 21/RIO/SPOŁ/2019 – Aktywne maluchy w Kamieniu Pomorskim, przez co wesprzeć piłkarską inicjatywę. Każdy głos na wagę złota!

Celem jest organizacja trzech turniejów piłkarskich dla młodych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego urodzonych w latach 2010-2014. Danie im szansy na rozwój swoich umiejętności w myśl zasady każdy zespół wygrywa.

W ramach zadania dzieci z kilku powiatów wraz z rodzicami i resztą rodziny będą mogli wziąć udział we wspólnym turnieju – w myśl zasady każdy jest wygranym oraz pikniku integracyjnym. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa, którzy ukończyli 16 lat.