Turyści narzekają na drożyznę w polskich miejscowościach turystycznych. Wakacje nad naszym morzem mogą kosztować więcej niż zagraniczne wojaże. Zwłaszcza ceny ryb w knajpach potrafią budzić zdziwienie. Jednak dostaliśmy od naszego czytelnika paragon, który pokazuje, że można inaczej. Duży obiad dla dwóch osób za 69 zł? Da się.

W ramach naszej akcji paragonowej zachęcamy Was do dzielenia się wrażeniami, dotyczącymi cen w gastronomii. Czytelnicy chętnie wysyłają nam „paragony grozy”, choć czasem zdarzają się też przykłady z drugiego bieguna cen. Po horrendalnych cenach za gofry, frytki czy napoje, przyszedł czas na solidny, dwudaniowy obiad dla dwóch osób za niecałe 70 zł. „Rachunek za obiad dla dwóch osób. Zupa kosztuje 8 zł, a w takich zestawach gratis” – napisał pan Dariusz, który wysłał nam swój rachunek z knajpy w Pobierowie.

Pan Dariusz pochwalił się zdjęciami obiadu – wygląda naprawdę solidnie. Stosunek ceny do wielkości jest wzorcowy. Mamy nadzieję, że był równie smaczny. Ceny latem potrafią przyprawić o zawrót głowy. Czasami za obiad nad polskim morzem trzeba zapłacić więcej niż za granicą.

Czekamy na wasze paragony. Choć częściej trafiają się paragony pokazujące, że część przedsiębiorców straciła kontakt z rzeczywistością, to chcielibyśmy też pokazać, że mimo wszystko wakacje w Polsce nie muszą być przykładem naciągania klientów na dodatkowe koszty. Czekamy na Wasze rachunki. Możecie je wysłać przez Facebooka oraz mailowo na kontakt@kamienskie.info