„Stand up” to coraz popularniejsza w Polsce forma komediowa w postaci monologu przed publicznością. Stand up ma prawa, którymi się rządzi, więc nie należy brać jego treści zbyt poważnie. Już 14 listopada – w niedzielę wystąpią przed Państwem:

Filip Puzyr, ze swoim programem „Pan Judo”. Jak nietrudno zgadnąć Filip przez wiele lat uprawiał tę dyscyplinę sportu, by wreszcie zamienić matę na scenę. Nie zabraknie anegdot z wygranych i przegranych walk, pracy z dziećmi i na klubowej bramce….

Cezary Ponttefski – człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach. Na paru scenach w Polsce już bywał. Raczej wszyscy dobrze się bawili, chociaż był wyjątek: Pewna pani kiedyś w pierwszym rzędzie wszystko miała za nic. Ale gdy rozum tracił dla niej, śmiała się, klaskała. Także też wyszła zadowolona. Ogólnie ludzie wychodzą zadowoleni, mówią, że fajna taka komedia – nieoczywista, różnokolorowa. Z dekadenckim przytupem i sentymentalnym zająknięciem.

Erwin Suszwedyk – Od 2016 roku na scenie. Odważnie opowiada o tym, co się dzieje wokół niego. Bez żadnych zahamowań mówi o swoich przeżyciach. Pokazuje publiczności swoją wizję świata. Do ludzi nie ma nic, nawet szacunku. Scena jest dla niego konfesjonałem, na której spowiada się ze swoich przygód. Uśmiechem znajduje sympatię nie tylko wśród osób płci pięknej.

Całość poprowadzi nasz lokalny reprezentant nurtu – Piotr Wojteczek! Chodź pośmiać się z nami!

GDZIE? Salka Kadeku – ul. Wolińska 9
ZA ILE? 10 zł – w przedsprzedaży do 10.11, 15 zł – na wejściu

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy ten lepszy.

KADEK