– Tomasz Raczek, Joann Brodzik i Leszek Hermann to goście Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, którzy w lipcowe piątki spotkają się ze swoimi fanami. Spotkania odbędą się w hotelowym ogródku o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Za każdą książką stoi niesamowita historia, mnóstwo emocji i anegdot. To właśnie o nich będzie można posłuchać podczas cyklu spotkań „Gwiazdy Bestsellerów”, organizowanym przez Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. Każde ze spotkań będzie prowadzone przez znaną z przenikliwości Alicję Myśliwiec – dziennikarkę Dzień Dobry TVN i Meloradio, wieloletnią organizatorkę Festiwalu Gwiazd i miłośniczkę Międzyzdrojów.

Pierwsze spotkanie już 1 lipca o godz. 16:00 w ogródku hotelu Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. Jego bohaterem będzie Tomasz Raczek, krytyk filmowy i youtuber, autor piętnastu książek o filmie i telewizji oraz trzech albumów płytowych z muzyką filmową. Po dyskusji będzie czas na pytania i autografy. Wstęp wolny. Wejście do ogródka od strony Alei Gwiazd. W przypadku
niepogody spotkanie odbędzie się we wnętrzach hotelu.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje od 30 lat związany jest ze światem filmy, teatru i sceny. W 1991 r. kręcono tu filmowy hit „Młode Wilki”, a od ponad 20 lat hotel związany jest z Festiwalem Gwiazd. Cykl Gwiazdy Bestsellerów jest autorskim wydarzeniem hotelu i realizowany jest już po raz czwarty. Początkowo był częścią Festiwalu Gwiazd, teraz jest niezależnym projektem.

Terminy spotkań „Gwiazd Bestsellerów”:
• 1.07 – Tomasz Raczek, , krytyk filmowy i youtuber, autor piętnastu książek o filmie i telewizji oraz trzech albumów płytowych z muzyką filmową
• 15.07 – Joanna Brodzik, aktorka znana z topowych seriali, jest autorką mądrej i dowcipnej opowieści kulinarnej, która zabiera czytelnika w sensualną podróż przez kontynenty.
• 22.07 – Leszek Hermann, pisarz i … architekt związany ze Szczecinem, specjalizuje się w prozie „przygodowo-awanturniczej” (jak sam mówi o swojej twórczości).
• 5.08 – Łukasz Orbitowski, laureat Paszportu „Polityki” i Nagrody Zajdla, nominowany do Nagrody Literackiej „Nike”. Pisze głównie książki grozy i fantastyczne.

W sierpniu planowane są dwa dodatkowe spotkania.