Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie.
Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.viennahouse.com

W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem!
Obecnie poszukujemy nowych osób, do wsparcia naszego obecnego zespołu na stanowisku:

CUKIERNIK (k/m)

Miejsce pracy: Międzyzdroje
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Od kandydatów oczekujemy:
– odpowiedzialności oraz punktualności
– dobrej organizacja pracy
– komunikatywności
– kreatywność
– książeczki sanitarno- epidemiologiczna
– znajomości i przestrzegania przepisów HACCP

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ciast, tortów, ciasteczek i deserów. Prace naszych cukierników wypełniają witrynę naszej kawiarni dla której przygotowujemy wszystkie słodkości na miejscu. Nasi cukiernicy przygotowują również torty i ciasta okolicznościowe.

W zamian możesz liczyć na:
– pracę w dużej, dobrze wyposażonej cukierni
– dostosowanie grafiku (pracujemy w systemie dwuzmianowym)
– dofinansowanie do dojazdów jeśli mieszkasz w okolicy
– zorganizowanie noclegu jeśli jesteś z daleka
– szkolenia z nowości kulinarnych
– udział w ubezpieczeniu grupowy
– dofinansowanie do urlopu
– pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki, dofinansowanie dla dzieci pracowników na podręczniki oraz wakacje)
– bony na urodziny
– stawka pracownicza na korzystanie z hoteli sieci Vienna House
– obiady pracownicze

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem email lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 799 – 061 – 862

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją jest [Amber Baltic Sp. z o.o. Promenada Gwiazd 1 72-500 Międzyzdroje KRS 0000202541]. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a (zgoda) i lit. b (czynności przed zawarciem umowy) RODO. Jeżeli wyrażona zostanie zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, to w tym zakresie dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą danych osobowych będą spółki z grupy Vienna House International. Dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji oraz 1 rok po jej zakończeniu. Jeżeli wyrażona zostanie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów innych rekrutacji, dane będą przechowywane do czasu ich zakończenia. Administrator informuje o prawie dostępu do danych, prawie do sprostowania danych, prawie do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawie do usunięcia danych osobowych, prawie do wniesienia skargi do UODO.

Dalsze informacje o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć tutaj https://www.viennahouse.com/pl/ochrona-danych/aplikacja.html