Kuszące propozycje na wakacje czekają na turystów od 31 lipca do 6 sierpnia 2023 w malowniczych Międzyzdrojach. Wydarzenia obejmują wystawy, koncerty, kiermasze, zajęcia rekreacyjne i sportowe, a także relaksujące sesje zdrowotne, które pozwolą odwiedzającym dobrze spędzić czas i naładować baterie.

W Międzynarodowym Domu Kultury, od poniedziałku do piątku, odbędzie się wystawa rzeźb Kazimierza Gąsiora, otwarta dla zwiedzających od godziny 9:00 do 17:00. Miejska Biblioteka Publiczna zaoferuje w tym samym czasie letni kiermasz „Książka za 1 zł”, umożliwiając miłośnikom literatury odkrywanie nowych tytułów za symboliczną złotówkę.

Sportowcy i entuzjaści aktywnego wypoczynku będą mogli skorzystać z zajęć sportowo-rekreacyjnych odbywających się codziennie w Miejskiej Strefie Aktywności Sportowej na plaży. Dodatkowo, od wtorku do piątku, uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się relaksacyjnych technik oddechowych z Filarami Zdrowia.

Miłośnicy muzyki nie zostaną zapomniani. We wtorek odbędzie się koncert fortepianowy Jana Porzuczka w Parku Chopina, a wieczorem humorystyczne przemyślenia zaprezentuje Kabaret Czesuaf w amfiteatrze. Środa przyniesie koncert popularnej piosenkarki Cleo, a dla szukających duchowego spokoju proponowane jest wydarzenie „Ulecz duszę i ciało – relaksacja dźwiękiem Mis Tybetańskich i Gongów”.

Czwartek zaskoczy nas prelekcją naukową dr. Przemysława Dąbka, koncertem organowym i występem zespołu Boys. Piątek urozmaici „Splash of Colors” na Alei Gwiazd. Weekend rozpocznie się od turnieju piłki nożnej „Beach Soccer” i zakończy Krawczyk Show. Niedziela przyniesie turniej piłki siatkowej plażowej i koncert Janna. Dzień zakończy seans kina plenerowego – klasyka polskiego kina pod gwiazdami.