„Chleb pałucki” z piekarni Wiesława Żelka wyróżniony certyfikatem jakości „Doceń Polskie” w trakcie Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego w Sosnowcu. Specjał z kamieńskiej piekarni został doceniony w trakcie XXXI atestacji żywności. Chleb zdobył nie tylko certyfikat, ale też tytuł Top Produkt, który jest przyznawany wyłącznie wyróżniającym się artykułom spożywczym.

30 stycznia w Sosnowcu odbyła się pierwsza z czterech zaplanowanych na ten rok ocen żywności organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń Polskie”. Patronatem honorowym certyfikacji jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Loża ekspertów, w której zasiadają specjaliści decydujący o przyznaniu znaków promocyjnych przyjrzała się 138 produktom z oferty 74 firm z całego kraju.

Chleb pałucki z piekarni Wiesława Żelka otrzymał certyfikat „Doceń Polskie”. Co ważne otrzymał także zaszczytny tytuł Top Produkt. Miano jest zarezerwowane dla artykułów z maksymalną liczbą punktów (samymi 10) za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny.