Historia Centrum Budowlanego Perfekt sięga roku 2008 kiedy to za sprawą dwójki specjalistów i jednocześnie przyjaciół powstał pierwszy nasz sklep w Kołczewie. Wraz z rozwojem firmy, przenieśliśmy się do Dziwnowa, by następnie – już na stałe – zacumować w Kamieniu Pomorskim w roku 2017.

Krok po kroku rozwijamy naszą firmę i poszerzamy o kolejne sektory związane z budową domu czy remontem mieszkania. Dużym kamieniem milowym w naszej historii było zaoferowanie klientom możliwości profesjonalnego zaprojektowania wnętrz swojego domu od podstaw właśnie u nas – w Perfekcie.

Co oznacza dla nas profesjonalne zaprojektowanie pomieszczenia? Poza wizualizacją 3D klient otrzymuje  od nas pełną dokumentację techniczną, rozrys dla wykonawcy i kosztorys! Ponadto współpracujemy z wieloma wykonawcami z regionu więc pomagamy nawiązać współpracę z rzetelnymi firmami godnymi polecenia.

Wiąże się to z tym, że klient może zbudować z nami swój dom od A do Z – zaczynając od fundamentów, przez ściany, na dachu kończąc. W tym roku wykonaliśmy kolejny krok! Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów i uruchomiliśmy możliwość robienia zakupów on-line przez platformę allegro. Wierzymy, że pomoże nam to być jeszcze bliżej Was!

Zapraszamy na: www.allegro.pl/uzytkownik/sklep-perfekt