Po raz pierwszy w historii Campus Polska przenosi się na Pomorze Zachodnie. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w Międzyzdrojach i potrwa trzy dni. Organizatorzy zapowiadają intensywny program pełen spotkań, warsztatów i dyskusji z udziałem ekspertów, artystów oraz polityków.
Początkowo planowano udział 200 uczestników, jednak zainteresowanie przerosło oczekiwania – do Międzyzdrojów przyjedzie aż 500 młodych ludzi z całej Polski. Będzie to edycja inna niż wszystkie, gdyż jak czytamy Campus Academy to bardziej kameralne, ale równie znaczące spotkanie młodych ludzi, którzy chcą działać, myśleć krytycznie i wspólnie kształtować przyszłość.
– Jest to niesamowita szansa na pokazanie Międzyzdrojów młodzieży z całego kraju. To, że Campus został przeniesiony z Mazur na Pomorze Zachodnie, to ogromna zasługa Sławka Nitrasa. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Już dziś szykujemy się na spotkania campusowe, cieszymy się i wyczekujemy listy uczestników. To bardzo fajna inicjatywa, która – mam nadzieję – przybierze formę cykliczną w naszym mieście – podkreśla wiceburmistrz Międzyzdrojów Beata Kiryluk.
Organizatorzy zaznaczają, że wydarzenie nie będzie ograniczało się jedynie do paneli i debat. – Oprócz spotkań, warsztatów i dyskusji stawiamy na dialog. Chcemy usłyszeć Wasze głosy, poznać Wasze pomysły i razem współtworzyć przyszłość Campusu – zapowiadają.
Campus Polska od lat cieszy się dużą popularnością wśród młodych ludzi, stając się przestrzenią wymiany poglądów i otwartych rozmów o przyszłości Polski. Teraz, dzięki decyzji o organizacji wydarzenia w Międzyzdrojach, Pomorze Zachodnie zyskuje prestiżowe forum młodego pokolenia.
16 komentarzy
dgfresgfreg mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 22:49
nie mogę, ja pierdziu, na serio?!!!!! ta gęba tutaj???
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 22:13
Haha Gosia i limuzyna, wstydu nie mają międzyzdroje
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 21:43
czyli Ćpuny przyjadą ?
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 21:40
Przez 45 min byl prezentem hehe
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 21:39
Gosia, Gosia, Gosia :)
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 21:11
Ten koleś że zdjęcia ośmieszył się na całą Polskę gdyby miał trochę honoru to by zrezygnował. W Polsce jest wielki skowyt po zwycięstwie Nawrockiego i dobrze ale identyczna sytuacja jest w Kamieniu i Wolinie tam też przegrali kandydaci platformy i też mamy skowyt
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 21:01
Kogo tym razem będą opiłowywać ? Nie dziwcie się potem, że wasze córki czy synowie jakoś tak nie mają ułożonego życia w tych partnerskich związkach. Rozwody, zdrady, dzieci z nieprawego łoża do tego prowadzi rugowanie religii.
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 21:00
Tak poważnie budują te apartamenty nawet na wydmach znam niestety i to chyba słabo jeden język trudny polski gramatyka czy jest Pan Pani Poseł którzy mają piękne widoki na morze myślę że po ostatniej kampanii i dociekliwość Pana redaktora księgi ? To jest bardzo proste nie rozumiem dlaczego w oświadczeniu majątkowym to jest tajne?
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 20:51
Tak poważnie powinien każdy uczestnik zapoznać się z artykułem Pana Cezarego Łazierawicza POLITYKA Kamień Pomorski czyli jak się ROBI politykę na dole ?
JARO mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 20:47
Znowu Rafalala…a taki był spokój po przegranych wyborach…
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 20:44
Czy to prawda że mają zamknąć Dom wczasów dziecięcych w Międzyzdrojach czy to prawda że po remoncie który kosztował około miliona złotych Dom Dziecka Wisełka mają przenieś do Wolina? Dobrze by było gdyby młody Człowiek który jest teraz w PIS Pan Dariusz spotkał się z zwolennikami PO
Adalberth mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 20:14
Precz z TusKOmuną i campusem !!!
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 20:09
Może władze miasta zainteresują się tym co się dzieje w szkole w przededniu rozpoczęcia roku szkolnego.Ten remont to wielki skandal!
Anna S. mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 19:35
Szkoda ze Pomorze Zachodnie jest takie za wspieraniem PO. Oni nigdy nie dbali o rozwoj regionu. S3 Szczecin Swinoujscie dopiero za PIS. Remont trasy kolejowej Szczecin Poznan po 70 latach tez za PIS. Ale naród w zachodniopomorskim wie swoje i tak ma być. Trudno. Nie jestem za PIS ale może warto czasami spojrzeć na fakty i liczby.
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 19:32
Z PO to wstyd się pokazywać.
Anonim mówi:
sie 27, 2025
o godzinie 19:28
Miedzyzdroje to wspaniale miejsce , ja jednak wole Rewal. To taka enklawa dla platformianych spadochroniarzy , przegrancow i nieudacznikow jak Budapeszt dla pisowców.